O nas

 

 

 

 

 

WITAMY
Witamy Państwa bardzo serdecznie! Wierzymy, że zawartosć tej strony przybliży charakter naszego zespołu i tym samym pozwoli dokonać Państwu optymalnego wyboru podczas poszukiwań...

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością serwisu a zwłaszcza do działu "Galeria"gdzie możecie Państwo zobaczyć i usłyszeć jak gra nasz zespół.


HISTORIA


Zespół TALIZMAN istnieje od 1996 roku, jednak muzycy tworzący zespół od wielu lat działają na lokalnej i ogólnopolskiej scenie rozrywkowej. Muzycy tworzący nasz zespół to laureaci wielu przeglądów muzycznych, występujący m. in. na Pikniku Country w Mrągowie , oraz poza granicami Polski.
Muzyka, którą prezentujemy to muzyka wszystkich pokoleń począwszy od starych przebojów do najnowszych hitów z list przebojów. Muzykę, którą wykonujemy cechuje nowoczesne, dynamiczne brzmienie zbliżone często do oryginału, ponieważ korzystamy z profesjonalnych instrumentów muzycznych i nagłośnienia, oświetlenia dyskotekowego oraz najnowszych zdobyczy techniki używanej w muzyce rozrywkowej.
Imprezy z naszym udziałem to szampańska zabawa, oraz niezapomniane przeżycia. Posiadamy koncesję ZAiKS-u na prowadzenie tego typu działalności

 

                                                                        czytaj dalej ...

 

licznik wizyt
000 020 331